AKTUÁLNĚ

Omezení provozu

16.8.2021

Ze zdravotních důvodů dojde v měsíci srpnu a září k omezení provozu ambulance. Objednávky receptů na dlouhodobě užívané léky můžete zaslat emailem. Akutní obtíže konzultujte se svým praktickým lékařem, popř. LSPP, ev. RZP (tel. 155). K dispozici je zajištění akutní konziliární služby kolegou po telefonické domluvě se sestrou.  Vyšetření Peptestů probíhá bez omezení.

Pevně věřím, že brzy obnovíme provoz v plném rozsahu. MUDr. Eva Orálková

Hygienická opatření

23. července 2020

Před vstupem do čekárny si prosím umyjte ruce, desinfekce je k dispozici v automatickém bezdotykovém dávkovači. Během pobytu v prostoru čekárny a ordinace používejte roušky. Chráníte tím sebe i ostatní.

Parkování

23. června 2020

Od 1.6.2020 platí na Křídlovické modrá zóna B. První hodina parkování je zdarma, za každých dalších 20 minut platíte 10 Kč. Je nutné zaregistrovat SPZ auta. Platba přes parkovací automat, SMS nebo mobilní aplikaci. 

Elektronické recepty

19. března 2019

Na žádost pacienta je možnost zaslání receptů na dlouhodobě užívané léky elektronicky přes SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) na email pacienta. Upozorňujeme, že pokud recept propadne, jeho opakované vystavení není hrazené zdravotní pojišťovnou a účtujeme manipulační poplatek 50,- Kč/recept.